• StilingosGRINDYS.lt - premium vinilinės grindys, medinės grindys, parketas, parketlentės, masyvo lentos, laiptų pakopos, klijai ir grindų įrengimas

Įsirengiant būstą ar planuojant jo renovaciją, kyla daugybė klausimų, susijusių su įvairiais interjero aspektais. Grindų pasirinkimas – viena opiausių temų. Atsivertus katalogus su skirtingais grindų tipais, spalvų ir raštų paletėmis, gali atrodyti, kad iš plataus asortimento išsirinkti to vienintelio, geriausiai tinkančio Jūsų būstui, tiesiog neįmanoma. Vis dėlto, vis daugiau namų savininkų įvertina vinilinės dangos privalumus. Kuo ji ypatinga ir ką verta žinoti, planuojant įsirengti šias grindis?

Kas yra vinilinė danga?

Grindys – viena svarbiausių būsto detalių. Ieškant kokybės, vis daugiau žmonių renkasi SPC vinilines grindis. Tai techniškai pažangi ir universali alternatyva daugeliui kitų dangų – medžio parketlentėms, keramikos plytelėms, akmeninėms grindims ir tradiciniam linoleumui.

SPC vinilinės grindys yra pagamintos iš kalkakmenio (kalcio karbonato), plastifikatorių ir polivinilchlorido (PVC). Tai minkštos, elastingos grindys, ant kurių malonu vaikščioti – pasirinkus vinilinę dangą, džiugina medinių grindų jaukumas už gerokai žemesnę kainą.

Vinilinės grindys pasižymi net 6 aktualiais privalumais:

1. Nepralenkiama kokybė. SPC vinilinės grindys yra pagamintos iš saugių, estetiškų, griežtus ES kokybės standartus atitinkančių medžiagų. Ši danga susideda iš penkių sluoksnių – UV dangos, kuri neleidžia joms pakeisti spalvos nuo saulės, nusidėvėjimo sluoksnio, kuris daro jas atsparias dėmėms ir įbrėžimams, vinilo sluoksnio dažniausiai margintas skirtingomis spalvomis ir raštais, SPC šerdį iš kalkakmenio, PVC ir stabilizatoriai ir pagrindinis sluoksnis. Šios grindys yra tankios, tvirtos, tylios ir stabilios.

2. Hidroizoliacinės savybės. Dėl unikalios sudėties, vinilinės grindys yra atsparios vandens poveikiui, todėl idealiai tinka net vonios kambariui ar balkonui. Nuo nedidelio kiekio vandens išliejimo iki rimto santechnikos gedimo – vinilinė danga apsaugos Jūsų grindis nuo drėgmės daromos žalos.

3. Nebijo mechaninių pažeidimų. Vinilinių grindų danga gali būti intensyviai eksploatuojama. Vinilas nebijo mechaninio poveikio, greitai nesusibraižo ir nesusitepa, todėl puikiai tinka namuose, kuriuose auga maži vaikai ir yra augintinių. Patvarios vinilo lentos gali būti montuojamos praktiškai bet kurioje Jūsų namų vietoje – nuo prieškambario iki vonios ar rūsio!

4. Puiki estetika. Vienas didžiausių vinilinių lentų grindų privalumų yra išskirtinė jų išvaizda. Raštai, spalvos ir tekstūros, naudojami kuriant vinilo lentas, yra itin autentiški ir puikiai imituoja medžio, marmuro ar kitų medžiagų struktūrą. Iš plataus asortimento galėsite be vargo rasti jums patinkančias vinilines grindis, kurios atitiks pageidaujamą namų dekoro stilių – patiks net išrankiausiems!

5. Lengva valyti ir prižiūrėti. Kaip ir bet kokio tipo grindis, vinilinę dangą būtina reguliariai valyti. Tai ypač aktualu, jei vinilinės grindys yra sumontuotos dažnai eksploatuojamose būsto erdvėse, pavyzdžiui, virtuvėje, kur reikalinga ypatinga švara ir higiena. Jeigu savo būstui ieškote nepretenzingo varianto, turime gerų žinių! Pasirūpinti šia danga yra labai lengva: jokios brangios ir sudėtingos priežiūros. Vinilinių grindų danga turi apsauginį, dėvėjimuisi atsparų sluoksnį, kuris padeda išlaikyti blizgesį. Kad Jūsų grindys ilgus metus atrodytų kaip naujos, reguliariai naudokite šluotą, dulkių siurblį, mikropluošto šluostę ir švelnų valiklį.

6. Patraukli kaina. Jeigu ieškote kokybiško varianto, tačiau norite sutaupyti, vinilinė danga yra puikus pasirinkimas. Lyginant su daugeliu kitų medžiagų, pavyzdžiui, parketlentėmis, vinilas pasižymi išties žema kaina. Tvirtumas, atsparumas dėvėjimuisi, plačios pritaikymo galimybės bei puikus kainos ir kokybės santykis yra tai, ką vertina daugelis naujakurių!

Stilingosgrindys.lt patikimas partneris Jūsų būstui. Kviečiame susisiekti su mūsų profesionalų komanda – padėsime išsirinkti aukštos kokybės grindų dangą, kuri geriausiai atitiks išskirtinius Jūsų poreikius.

StilingosGRINDYS.lt - premium vinilinės grindys, medinės grindys, parketas, parketlentės, masyvo lentos, laiptų pakopos, klijai ir grindų įrengimas
Įmonės pavadinimas : StilingosGRINDYS.lt - premium vinilinės grindys, medinės grindys, parketas, parketlentės, masyvo lentos, laiptų pakopos, klijai ir grindų įrengimas
Įmonės kodas: 243330
Įmonės PVM kodas: LT100008658612
Adresas: Žirmūnų g. 70, LT-09112, VILNIUS, Lietuva
Telefonas: 370.67622727
El. paštas: [email protected]
Back to Top