• SIBRUSTA, UAB - akmens apdirbimo centras: akmens gaminiai ir akmens apdirbimo paslaugos

Atėjus pavasariui dažnai pradedame artimųjų kapaviečių tvarkymo darbus. Kad jie ateityje būtų paprastesni, akmens apdirbimo centras „SIBRUSTA“ turi praktišką ir estetišką sprendimą – kapo uždengimas granito plokšte. Granito kapų plokštės – patogus ir patvarus būdas ilgam išsaugoti tvarkingą kapavietės išvaizdą.

Granito plokštės ilgaamžės ir lengvai prižiūrimos. Jos dažnai naudojamos kapų dengimui dėl savo savybių:

Ilgaamžiškumas ir atsparumas. Granitas yra labai atsparus atmosferos sąlygoms, temperatūros svyravimams ir kitoms aplinkos įtakoms. Tai reiškia, kad granito plokštės gali išlikti nepakitę ilgą laiką.

Estetika ir individualumas. Granitas turi natūralų, išskirtinį grožį, dėl kurio daugelis žmonių renkasi jį kapų paminklų dengimui. Tai natūralus akmuo su įvairiomis spalvomis ir raštais, kurie sukuria gaminiui išskirtinę išvaizdą.

Lengva priežiūra. Granitas nereikalauja sudėtingos priežiūros. Jis lengvai valomas ir atsparus įvairiems aplinkos veiksniams, įskaitant lietų vandenį, dulkes ir kitus nešvarumus. Periodiškas paviršiaus valymas išlaikys granito spalvų ryškumą.

Atsparumas įbrėžimams ir pažeidimams. Granitas yra gana atsparus įvairiems pažeidimams, įbrėžimams ir cheminėms medžiagoms. Tai reiškia, kad jis išliks geros būklės ilgą laiką, netgi esant nepalankioms sąlygoms. Be to, jei atsiranda įbrėžimų, dauguma jų gali būti nesunkiai pašalinti specialiomis granito valymo ir poliravimo priemonėmis.

Akmens stabilumas ir saugumas. Granitas gali būti šlifuotas ir apdirbtas taip, kad jo lygus paviršius mažintų potencialią pavojaus riziką. Šis stabilus akmuo yra pritaikytas tvirtinimui ant kapo ar kitos paminklo dalies.

Galimybė apdirbti. Granito plokštės gali būti apdirbtos įvairiais būdais, leidžiančiais sukurti unikalų kapo paminklą. 

Simbolinė vertė. Daugelis žmonių suvokia granitą kaip simbolį tvirtumo, ilgaamžiškumo ir pagarbos simbolį.

Dengiant kapus granito plokštėmis, žmonės dažnai siekia sukurti orų, ilgaamžišką ir simboliškai reikšmingą atminimą mirusiajam.

Šylant orams „SIBRUSTA“ komanda nori paraginti prisiminti artimųjų kapus ir palengvinti jų priežiūrą! Įmonė siūlo platų granito spalvų pasirinkimą (net 25 spalvos), tad plokštė bus lengvai priderinta prie esamo paminklo. Esant poreikiui, plokštes ateityje galima nukelti ir uždėti iš naujo.

Bendrovė gali pasiūlyti ir įvairų paminklų pasirinkimą, tad galite patikėti visus kapavietės sutvarkymo darbus. Įmonė dirba visoje vakarų Lietuvoje! Taip pat galima bendrauti ir nuotoliu (jeigu esate užsienyje), atsiųsime brėžinius, nuvyksime į vietą išsimatuoti.

SIBRUSTA, UAB - akmens apdirbimo centras: akmens gaminiai ir akmens apdirbimo paslaugos
Įmonės pavadinimas : SIBRUSTA, UAB - akmens apdirbimo centras: akmens gaminiai ir akmens apdirbimo paslaugos
Įmonės kodas: 302619043
Įmonės PVM kodas: LT100006111310
Adresas: Salantų g. 63, Erlėnų k., LT-97316, KRETINGOS RAJ., Lietuva
Telefonas: 370.68798841
El. paštas: [email protected]
Back to Top