• AMŽINAS MEDIS, UAB - CIRANOVA Lietuva: CIRANOVA produkcijos medienos priežiūrai ir apsaugai atstovai, grindų ir terasų montavimas, restauravimas

Belgų gamintojo „Debal Coatings“ prekinio ženklo „CIRANOVA“ produktai medienos paviršių apdailai ir priežiūrai gaminami daugiau nei 89 metus. Lauko ir vidaus mediniams paviršiams skirtus produktus Lietuvoje atstovaujanti įmonė UAB „Amžinas medis“ siūlo aukštos kokybės kompanijos sukurtus beicus, alyvas, vašką, laką ir daug kitų produktų skirtų grindų bei kitų medienos gaminių atnaujinimui, vidaus ir lauko darbams.

„Debal Coatings“ specializuojasi apdailos gaminių, skirtų parketui, baldams, vidaus ir lauko medienai gamybos ir vystymo srityje.  „CIRANOVA“ yra aukštos kokybės prekės ženklas, kurio gaminių serijoje rasite ištisą sistemą, skirtą vidaus ir lauko medienos paruošimui, apdailai ir priežiūrai, – sako Virginijus Kriaučiūnas, bendrovės „Amžinas medis“, į Lietuvą atvežusios „CIRANOVA“ produkciją, direktorius. – Šie produktai kuriami ir tobulinami įmonės gamintojos laboratorijose, naudojant naujausias žaliavas ir naujausias technologijas. Aukštos kokybės produktai, nudažantys ir apsaugantys jūsų medieną, yra kompanijos mokslininkų komandos rezultatas. Neseniai rinkoje pasirodęs naujausias lakas, apsaugantis nuo braižymosi – „FORTICO“, tapo tikrai inovacija medienos gaminių rinkoje, o vienasluoksnę alyvą „UN1CO“ ir bespalvę impregnuojančią alyvą „OCULTO“ jau įvertino klientai visame pasaulyje.“

Su „CIRANOVA“ produktais galima įsirengti tiek spalvotus, tiek ir bespalvius paviršius. Vidaus medienos priežiūrai siūlomos skirtingos priemonės, bendrai turinčios per 50 spalvų. Su „CIRANOVA“ galima susikurti trijų blizgumo variantų – matinį, pusiau blizgų ir blizgų – paviršių.

Medinius paviršius, išlaikant jų estetinį vaizdą, prailginant tarnavimo laiką, paprastai yra dengiami alyva arba laku. Pastaruoju metu tiek baldų, sienų, lubų, grindų ir kitų medinių paviršių apdailai, populiariausia yra alyva. Iš plataus gaminių asortimento verta paminėti medinėms vidaus grindims skirtą padidinto atsparumo alyvą „CIRANOVA Hardwaxoil TITAN“. Ši medienos alyva itin gerai, tolygiai įsigeria, yra natūralios spalvos, atspari cheminiam ir mechaniniam poveikiui.

„Hardwaxoil TITAN“ alyva ypač tinkama parketui, medinėms grindims ir baldams. Produktas medienai suteikia natūralią išvaizdą ir paprastai leidžia atnaujinti paviršius. Šis produktas nuo savo pirmtakų skiriasi tuo, kad juo lengviau padengti paviršius, tai galima daryti tiesiog voleliu, nereikia specialių poliravimo mašinų – alyva labai gerai dengia bet kokius alyvuotus paviršius. „Hardwaxoil TITAN“ yra skystesnės konsistencijos, todėl paviršius dengiasi ne sluoksniu, o giliai įsiskverbdamas į poras. Klientai gali rinktis matinę, pusiau blizgią arba blizgią alyvą. Bespalvę „Hardwaxoil Magic TITAN“ medienos alyvą rekomenduojama naudoti ir kaip viršutinį sluoksnį ant spalvoto „Hardwaxoil“.

Kodėl geriau ne universalios, o konkrečiai dangai skirtos priežiūros priemonės?

„Medienos alyva „Hardwaxoil TITAN“ pagaminta natūralių medžiagų pagrindu, ji tarnaus ilgiau, bet turite žinoti, kad alyva negali tarnauti 10 metų be jokios priežiūros – alyva dėvisi. Netikėčiau kitaip tvirtinančiais meistrais“, – perspėja V. Kriaučiūnas,  akcentuodamas: kuo geriau prižiūrimi alyvuoti mediniai paviršiai, tuo ilgiau laikosi – netgi dešimtmečius.

Alyvuotų medinių paviršių priežiūrai V. Kriaučiūnas rekomenduoja rinktis ne universalias, bet konkrečia alyva alyvuotiems paviršiams skirta priemone: tiek kasdienei priežiūrai, tiek spalvos atgaivinimui, atnaujinimui, renovacijai. Tik konkrečiai dangai parinktos priežiūros priemonės maitina ir gaivina.

UAB „Amžinas medis“ – medienos priežiūros ir apsaugos priemonių prekinio ženklo „CIRANOVA“ atstovas Lietuvoje, siūlo beicus, alyvas, vašką, laką ir daug kitų produktų skirtų grindų bei kitų medienos gaminių atnaujinimui, vidaus ir lauko darbams. Jei nežinote kurią medienos priežiūros priemonę rinktis ar norite sužinoti plačiau, „Amžinas medis“ su malonumu pakonsultuos apie grindų priežiūrą, padengimą ir padės išsirinkti tinkamiausias medienos padengimui, priežiūrai ir apsaugai skirtas priemones.

Straipsnis parengtas pagal: statybunaujienos.lt. „Ciranova“. Amžinas medis.

AMŽINAS MEDIS, UAB - CIRANOVA Lietuva: CIRANOVA produkcijos medienos priežiūrai ir apsaugai atstovai, grindų ir terasų montavimas, restauravimas
Įmonės pavadinimas : AMŽINAS MEDIS, UAB - CIRANOVA Lietuva: CIRANOVA produkcijos medienos priežiūrai ir apsaugai atstovai, grindų ir terasų montavimas, restauravimas
Įmonės kodas: 304778998
Įmonės PVM kodas: LT100011513612
Adresas: Ukmergės g. 315 B, LT-06306, VILNIUS, Lietuva
Telefonas: .864159729
El. paštas: [email protected]
Back to Top