Skaitmeninio marketingo galimybės yra labai plačios, tad natūralu, kad ieškant labiausiai verslo poreikius tenkinančios reklamos  teks palyginti nemažai galimybių. Šiuo metu bene labiausiai akcentuojamas SEO, kuris vadinamas geriausiu pasirinkimu tiems, kurie ieško ilgalaikės reklamos, kuri padeda pasiekti tikslinius klientus.

Pirma analizė – reklamos galimybių vertinimui

SEO specialistas yra tas asmuo su kuriuo Jums teks bendradarbiauti kuriant detalią verslo reklamos uoselėjimo strategiją. Kadangi SEO apima labai daug skirtingų žingsnių – pirmiausia reikalinga detali analizė, kuri padeda susistatyti pamatus, kuriais bus remiamasi kuriant tolimesnę reklamos strategiją.

Pirmiausia atliekant analizę yra vertinama, ar SEO specialistas tikrai bus naudingas Jūsų verslui, tai yra, ar optimizacija pasiteisins, padės pasiekti tikslinius klientus ir tuo pačiu pagerinti konversijas. Nors ši reklamos galimybė yra labai universali ir beveik visais atvejais su tam tikrais nukrypimais yra tinkama, tačiau neatlikus šio svarbaus analizavimo – nepradedama dirbti.

Antra analizė – vidinis SEO

Pamačius, kad SEO tikrai bus naudinga – pirmiausia atliekama vidinė optimizacija, o jos pats pirmas žingsnis taip pat susiję su analizavimu. Vidinis SEO apima pačios internetinės svetainės turinio vertinimo, užkrovimo greitį, naudodamas vizualijas, raktinius žodžius, meta aprašymus bei kitas smulkmenas be kurių puslapis nebus patrauklus ne tik Google robotams, tačiau taip pat ir svetainės lankytojams.

Kol iki galo nėra atliktas vidinis SEO arba bent jau nėra sudarytas detalus planas kas po ko bus daroma – tol neverta daug dėmesio skirti išoriniam. Žinoma, tvarkyti puslapio vidų bei išorę galima vienu kartu, tačiau tuomet reikalingas ne tik geras SEO specialistas, tačiau ir visa komanda, kurioje kiekvienas atsakingas už turinio tvarkymą: nuo tekstų iki vizualikos.

Trečia analizė – išorinis SEO

Kuomet vidinis SEO jau sutvarkytas arba bent jau aptvarkytas – galima daugiau dėmesio skirti ir išoriniam SEO, kurio tikslas yra plačiai paskleisti žinią apie konkretų internetinį puslapį, svetainę ir tuo pačiu kurti kuo geresnę reputaciją. Svarbiausia, kad viskas daroma išlaikant natūralumo įspūdį, organiškumą, kuris kelia pasitikėjimą.

Analizė, kuri orientuota į išorinį SEO – reikalauja plataus profilio ir tuo pačiu įvairių galimybių įvertinimo. Juk SEO blog‘ai – tikrai nėra vienintelė galimybė, o kuo daugiau jų bus išnaudojama – tuo daugiau naudos pavyks pasiekti. Galiausiai, kur dar socialiniai tinklai, žiniasklaidos portalai, net video įrašai, kurie prisidės prie tinkamos reklamos plėtotės.

Ketvirta analizė – poveikis

Galiausiai, derinant vidinį bei išorinį SEO reikalingas vertinimas – kokius rezultatus pavyksta pasiekti. Ne veltui aktyviai tarp specialisto ir verslininko vedamos SEO konsultacijos, kurių metu profesionalai supažindina su pasiektais rezultatais ir tuo pačiu papasakoja – kokių veiksmų yra arba bus imamasi, kad pavyktų pasiekti kuo daugiau naudos. SEO konsultacijos vedamos gana netrumpą laiko tarpą, kadangi ši reklama – taip pat reikalauja laiko.

Akivaizdu, kad SEO – „analizė ant analizės“, kuri reikalauja kruopštumo, laiko ir tuo pačiu greitos reakcijos į pokyčius. Visa tai – našios reklamos pagrindas.

Į iškilusius klausimus mielai atsakys SEO Specialistas.

Back to Top