UAB „Arloks“ – įmonė, kuri yra sukaupusi ilgametę patirtį. Bendrovė užsiima popieriaus ir kartono pakuočių gamyba, spaudos darbais, įvairių nestandartinių gaminių projektavimu.

Popieriaus ir kartono pakuotės

Jei reikia nestandartinio gaminio ar spaudinio iš popieriaus arba kartono, kreipkitės į „Arloks“ komandą. Įmonės meistrai gretai ir kokybiškai iškirs, atspausdins, supjaus, supakuos,  Jums saugią, gražią ir ekologišką kartoninę pakuotę. Plastikines pakuotes vis dažniau keičia ekologiškos – kartoninės, kurios savo kaina ir dizainu lenkia pastarąsias. Ant pakuotės gali būti atspausdintas Jūsų logotipas, užrašas ar palinkėjimas.

Popieriaus ir kartono darbai su palinkėjimais

Dėžės, dėžutės, įdėklai, pakavimo rankenėlės ir banderolės, etiketės, lipdukai, skrajutės, atvirukai, vizitinės ir stalo kortelės. Popierius ir kartonas – „Arloks“ kasdienybė, tačiau įmonė dirba ir su kitomis medžiagomis: kerta ir pjausto paranitą, plastiką, polietileną, įvairias tarpines, juosteles, filtrus ir pan. Iškirtimo formomis darbai gali būti iki A1 formato.

popieriaus ir kartono darbai a1 formato

„Arloks“ gaminiai džiugina panevėžiečius ir vilniečius, lietuvius ir norvegus, kaimynus ir gimines, ūkininkus ir režisierius.

„Arloks“ gaminiai džiugina panevėžiečius ir vilniečius, lietuvius ir norvegus, kaimynus ir gimines, ūkininkus ir režisierius.

Back to Top