Tvenkinių su žuvimis valymas nuo dumblių ir mikrobiologinės būklės gerinimas – Probiotikai Tvenkiniams
Tvenkinių su žuvimis valymas nuo dumblių ir mikrobiologinės būklės gerinimas – Probiotikai Tvenkiniams
Laisvalaikis, poilsis, apgyvendinimas, pramogos, turizmas
  • Baseinuchemija.com

Efektyviam tvenkinių ir kitų vandens telkinių su žuvimis valymui nuo dumblių bei mikrobiologinės būklės gerinimui, pristatome ekologišką, 100% natūralų, gyvą probiotinį produktą – „Probiotikai Tvenkiniams“. Probiotinis preparatas „Probiotikai Tvenkiniams“ yra ekologiškas – 100% natūralus, gyvas probiotinis produktas, skirtas vandens telkinių su žuvimis valymui ir mikrobiologinės būklės gerinimui. 

„Probiotikai Tvenkiniams“ produkto sudėtyje esantys gyvi efektyvūs anaerobiniai mikroorganizmai, enzimai ir antioksidantai, efektyviai mažina organinę taršą, keičia vyraujančią mikroflorą, sukurdami nepalankias sąlygas daugintis patogeniniams mikroorganizmams, efektyviai mažina daugumos bakterinės kilmės dumblių susidarymą. „Probiotikai Tvenkiniams“ produktas gaminamas natūralios fermentacijos būdu, jo sudėtyje nėra genetiškai modifikuotų medžiagų, jis yra ekologiškas.

Probiotinio preparato „Probiotikai Tvenkiniams“ veikimas

Kiekviename vandens telkinyje yra savita tarša, kuri kinta priklausomai nuo paviršinių nuotekų, patenkančių į vandens telkinį, užterštumo ir sudėties, paukščių ir vėjo pernešamų mikroorganizmų ir kitų veiksnių. Jeigu dėl tokių veiksnių vandenyje padaugėja patogenų ir/ar bakterinės kilmės dumblių, atsiranda plūduriuojanti tarša, t.y. pasikeičia vandens pH, keičiasi vandens telkinio ekologinė būklė, jis “suserga”, vanduo pradeda dvokti, jame trūksta deguonies augalams ir žuvims, atsiranda bakteriniai dumbliai ir dar didėja plūduriuojanti tarša.

Šiame probiotiniame produkte esantys naudingi (probiotiniai) anaerobiniai mikroorganizmai sukuria „sveiką“ mikrobiologinę pusiausvyrą vandenyje. Jų kiekis turi būti pakankamas, kad jie pradėtų dominuoti ir stabdyti puvimo procesus.

Probiotinio preparato „Probiotikai Tvenkiniams“ nauda vandens telkiniams

  • Ekologiškas ir draugiškas aplinkai produktas.
  • Naikina organinę taršą, vanduo tampa skaidresnis.
  • Stabdo patogeninių mikroorganizmų ir daugumos bakterinės kilmės dumblių dauginimąsi bei likviduoja juos.
  • Atstato reikiamą deguonies lygį vandenyje žuvims ir augalams.
  • 100% natūralus ir visiškai saugus gyvūnams, žuvims, augalams ir žmonėms.

„Probiotikai Tvenkiniams“ – efektyvus, gyvas ir natūralus produktas visiems vandens telkiniams

Produktas yra skirtas gerinti vandens telkinių vandens kokybę, valdyti mikroorganizmų populiacijas, eliminuoti dumblius bei slopinti patogeninę mikroflorą. Preparatas naudojamas dekoratyviniuose tvenkiniuose, golfo tvenkiniuose, maudymvietėse, akvakultūrų tvenkiniuose, žuvų auginimo tvenkiniuose, lietaus vandens tvenkinių telkiniuose ir t.t. Produktas ilgą laiką mažina dumblių kiekį ir nemalonius kvapus.

Probiotikų gaminimo technologija

Probiotiniai produktai gaminami natūralios fermentacijos būdu iš ekologiškų žaliavų, nenaudojant jokių cheminių ar genetiškai modifikuotų medžiagų (non-GMO). Technologija yra unikali tuo, kad produktai ilgai išlieka nepakitę originalioje pakuotėje, skirtingai nuo daugelio kitų gamintojų panašios produkcijos. Veiksmingiausias probiotinių mikroorganizmų balansas ir maksimali koncentracija (iki 107) pasiekiama unikalios patentuotos technologijos dėka, todėl probiotinių produktų savybės ir sudėtyje esančių probiotinių mikroorganizmų simbiozė išlieka nepakitę ne mažiau, kaip 2-jus metus nuo pagaminimo datos. Produktų naudojimas yra ekonomiškas ir labai efektyvus, o ilgas galiojimo terminas mažina logistikos kaštus.

„Probiotikai Tvenkiniams“ naudojimas

Produktas „Probiotikai Tvenkiniams“ yra purškiamas ant vandens paviršiaus. Produkto praskiedimo dydis apsprendžia preparato mikrofloros kontakto su dumbliais efektyvumą. Praskiedimo dydžiai priklauso nuo naudojamos išpurškimo įrangos, o jos neturint  – preparato tirpalo išmaišymą reikia atlikti vandens telkinio paviršiuje. Optimaliausia kai praskiestas tirpalas išpurškiamas aerozoliniu pavidalu ant telkinio vandens paviršiaus. Preparato naudojimo kiekis priklauso nuo užterštumo bei įvedimo būdo (nuo 0,2 l vienam arui iki 0,4 l) t.y. nuo 20 l iki 40 l vienam hektarui.

Įterpti į vandens telkinį santykiu nuo 1:100.000 iki 1:1.000.000. Pakrančių (1-1,5 m nuo kranto) apdorojimui prieš vartojimą praskiesti nechloruotu vandeniu (galima iš to paties vandens telkinio) santykiu 1:1000 ir išpurkšti taip, kad 1 kvadratiniam metrui tektų 1-5 ml koncentruoto produkto. Įterpiant galima naudoti siurblius, purkštuvus ir kitas maišymo priemones, vengiant tiesioginių saulės spindulių (vakare arba lyjant). Nenaudoti, jeigu pH daugiau negu 3,9.

Preparato mikroflora jautri UV šviesai, todėl vandens telkinio apdorojimas negali būti vykdomas esant intensyviai saulės šviesios spinduliuotei, geriausia praskiestą tirpalą naudoti apsiniaukus arba vakare. Po pagrindinio apdorojimo gali likti atskiri plotai užteršti dumbliais, mėnesio bėgyje reikalingas papildomas jų apdorojimas minėtoms preparato koncentracijoms:

Vandens telkinys – tipas Produkto kiekis (1 a- 1 ha) Praskiedimo laipsnis Pakartotiniam naudojimui esant reikalui
Dekoratyviniai tvenkiniai 0,2 – 0,4 l/a >1:500     >1:1000
Golfo tvenkiniai 0,3 l/a >:300 >1:600
Maudymvietės  0,2 – 0,3 l/a >1:300 >1:600
Lietaus vandens telkiniai 0,2 – 0,3 l/a >1:400 >1:800
Akvakultūrų (žuvininkystės) tvenkiniai 20 -30 l/ha >1:200 >1:400
Dekoratyviniai baseinai 0,1 – 0,3 l/a >1:500  >1:1000

Įsigyti produktą „Probiotikai Tvenkiniams“ galite čia: https://www.baseinuchemija.com/tvenkiniu-valymas-nuo-dumbliu-ir-mikrobiologines-bukles-gerinimas-probiotikai-tvenkiniams

Daugiau informacijos apie „Probiotikai Tvenkiniams“ produktą: tel. 8 639 33 900 arba el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Baseinuchemija.com
Įmonės pavadinimas : Baseinuchemija.com
TPL_BACKTOTOP