• VilniusKatamaran.LT (Staroil, UAB) - katamarano nuoma ir plaukimas Nerimi Vilniuje: katamaranų nuoma šventės ir pobūviams, valandos ir dienos kruizai

Mėgautis Vilniaus miesto ir gamtos vaizdais vaikščiojant Neries upės pakrante ar plaukiant baidarėmis tikriausiai teko ne kartą. Bet ar teko pramogauti plaukiant moderniu, aukščiausios klasės keleiviniu katamaranu? Tokią pramogą šiltuoju metų sezonu sostinėje galima laikyti viena populiariausių. Plaukimą katamaranu Nerimi galima laikyti išskirtine ir įsimintina vandens pramoga.

Plaukimas katamaranu – pramoga, tinkanti visiems

Artėja vasara. O tai metas, kai mėgstamiausiomis veiklomis tampa vandens pramogos, šilti ir ilgi vakarai lepina, o praleistas laikas su artimaisiais – kaip niekad džiugina. Plaukimą katamaranu Nerimi galima laikyti išskirtine ir įsimintina vandens pramoga, kuri, kaip pasakoja „VilniusKatamaran.LT“ komercijos direktorius Viktor Živialo, tampa mėgstama visų – nuo vaikų iki suaugusių ir tinkama įvairiomis progomis.

„Pastaruosius metus sumažėjus turistų, šia pramoga daugiau mėgaujasi sostinės gyventojai ir svečiai, pradedant nuo pačių mažiausių iki vyriausių. Čia renkasi švęsti įvairias progas: gimtadienius, krikštynas, bernvakarius, mergvakarius. Pasiplaukiojimą užsako ir darbo susirinkimams, seminarams, netgi verslo pietums“, – sako „VilniusKatamaran.LT“ komercijos direktorius.

Žavi laivo galimybės

Daugelio akį pirmiausia patraukia unikalus katamarano išorės grožis. Apsilankę jo viduje keleiviai būna nustebinti dar labiau – juos žavi komfortiškas ir modernus transporto priemonės interjeras. Šiame laive įrengtas tualetas, atskira rūkymo zona, baras, svečiai gali naudotis dviem deniais: žemutiniu – uždaru ir šildomu, kuriame bus komfortiška ir patogu, nepriklausomai nuo oro sąlygų bei viršutiniu, kuriame keleiviai mėgausis sostinės panorama ir įrengtomis poilsio zonomis. Katamarane galima naudotis įrengta profesionalia garso sistema, karaoke, multimedijos įranga ir daugeliu kitų.

Keleiviai, atradę šią pramogą džiaugiasi išskirtiniu komfortu, gerai praleistu laiku ir aukščiausia paslaugos kokybe. „Katamaraną užsakėme draugės mergvakariui. Suplanavome pasiplaukiojimą su merginomis ir jaunosios mama. Džiaugiamės visos komandos požiūriu į klientus. Turėjome galimybę iš anksto ryte pasiruošti sutikimui. Lengvai išsprendėme visus organizacinius klausimus. Tai buvo nepamirštama patirtis. Atsivedame jaunąją, o katamarane jau laukia mama prie paruošto stalo. Turėjome puikiai praleistas pora valandų su daug juoko ir laimės ašarų aplink keičiantis sostinės vaizdams“, – įspūdžiu apie pasiplaukiojimą katamaranu dalijosi vilnietė Gintarė

 Katamarane nepamirštamos pramogos ir dieną ir naktį

Šiuo metu populiariausi plaukimai yra užsakomieji. Katamaranas talpina iki 20 žmonių, galima rinktis įvairios trukmės reisus. Plaukiojimą Nerimi galima užsisakyti nors ir visą dieną, kuris trunka 10 valandų ir puikiai tinka vestuvėms, gimtadieniams ar kitiems renginiams.

Privatų renginį katamarane organizuoti galima tiek jam plaukiant, tiek stovint. Kruizas po Vilniaus apylinkes gali vykti ir dieną, ir naktį. Tačiau išlieka viena sąlyga – tamsiu paros metu galima plaukti tik ten, kur įrengtas miesto apšvietimas. „Plaukioti galima ir naktį, bet tik ten, kur apšviesta – tai Vilniaus centre galima pasirinkti maršrutą nuo Baltojo tilto iki Žirmūnų tilto. Dažnai svečiai renkasi kelių valandų pasiplaukiojimą iki vėlaus vakaro, o toliau pasirenka sustojimo vietą ir katamaranas naudojamas kaip stacionarus vandens transportas“,- sako „VilniusKatamaran.LT“ komercijos direktorius.

VilniusKatamaran.LT (Staroil, UAB) - katamarano nuoma ir plaukimas Nerimi Vilniuje: katamaranų nuoma šventės ir pobūviams, valandos ir dienos kruizai
Įmonės pavadinimas : VilniusKatamaran.LT (Staroil, UAB) - katamarano nuoma ir plaukimas Nerimi Vilniuje: katamaranų nuoma šventės ir pobūviams, valandos ir dienos kruizai
Įmonės kodas: 304031409
Įmonės PVM kodas: LT100009641119
Adresas: Žvejų g. 14, LT-09310, VILNIUS
Telefonas: 370.61917157
El. paštas: [email protected]
Back to Top